• Wyniki konkursu

• 25.04.2022
        • Konkurs rodzinny fotograficzny dla całego przedszkola.
          W konkursie wzięło udział 17 dzieci z rodzicami.
          Tytuł konkursu " Wiosenne witraże".
          Przyznano następujące miejsca:
          I - Karolina Kaczmarzyk,
          II- Małgorzata Boba,
          III- Bartosz Iwański.
          Wyróżnienia: Marta Iglar, Jan Spałek, Kinga Larysz.
          Pozostali uczestnicy: Igor Dejas, Liliana Dejas, Małgorzata Haśnik, Franciszek Haśnik, Izabela Sak, Aleksandra Pach, Marek Kostyra, Wiktoria Sitek, Amelia Karwat, Aleksander Piecha, Kacper Korytka.
          Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału.
          Organizatorzy: Bożena Czeszyk, Anna Musioł.

• PIKNIK WIELKANOCNY

• 12.04.2022
        • SZANOWNI PAŃSTWO,

BURMISTRZ MIASTA LĘDZINY ZAPRASZA NA PIKNIK WIELKANOCNY Z KTÓREGO DOCHÓD BĘDZIE PRZEZNACZONY NA POMOC OBYWATELOM UKRAINY M.IN.: ZAKUP AMBULANSU

• 2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

• 04.04.2022
        • 2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Został on ustanowiony w 2008 r. Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie.
          Tradycyjnie, jak co roku, również w naszym przedszkolu obchodziliśmy ten dzień, solidaryzując się z osobami z autyzmem. 1 kwietnia dzieci przyszły ubrane na niebiesko, poznały i miały okazję poczuć "na własnej skórze" z jakimi trudnościami spotykają się osoby z autyzmem. Tego dnia również dzieci przygotowały upominki dla naszych przedszkolnych "Niebieskich Motyli".