• "Interaktywne spotkanie z bajką"

• 10.12.2021
        • 9 grudnia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w spektaklu przygotowanym przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

"Interaktywne spotkanie z bajką" pozwoliło przedszkolakom przenieść się na 4 plany filmowe, gdzie artyści przedstawiali fragmenty z bajek: „Pinokio”, „Sindbad”, „Królowa Śniegu” oraz „Pocahontas”. Spektakl dostarczył wszystkim wielu cudownych wrażeń. Teatrzyk dla dzieci był bezpłatny. W ten sposób chcieliśmy wyrazić wdzięczność za zaangażowanie rodziców w akcjach charytatywnych prowadzonych w naszym przedszkolu.

• Spotkanie ze Świętym Mikołajem

• 10.12.2021
        • „Był biskupem Miry, Mikołaj nasz święty, ludziom po kryjomu rozdawał prezenty…”

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dzień w roku. Wszystkie przedszkolaki już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchując „Mikołajowych” dzwoneczków. Przyszedł…z ogromnym workiem pełnym prezentów.
          Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Najpierw pięknie odśpiewały przygotowaną specjalnie na tę okazję piosenkę. Odpowiedziały na wszystkie pytania nurtujące naszego gościa, aż w końcu nadszedł upragniony moment – wręczenie prezentów. Zachwytom nie było końca. Wszystkim dzieciom prezenty bardzo się podobały.
          Po wyjściu gościa na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka - spotkanie z cudownymi alpakami. To był wspaniały i bardzo emocjonujący dzień, który pozostanie w pamięci dzieci na długo.

• 06.12.2021
        • Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu literackiego pt. "Mój przyjaciel - Miś". Spośród wielu niezwykle ciekawych prac jury wyłoniło następujących zwycięzców:

1. Jan Szczygieł gr. VIII
          2. Natalia Polewka
          3. Adam Bortel gr. II

Wyróżnienia :
          1. Bartosz Iwański gr. V
          2. Maja Bortel gr. VII
          3. Tomasz Woźniak gr. IV

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie a dzieciom życzymy dalszych sukcesów!

• 06.12.2021
        • Serdecznie gratulujemy Małgosi i Mai zdobytych osiągnięć w Powiatowym Konkursie Wokalnym pt. "Misiowe śpiewanki, kołysanki, utulanki...",  organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 3 w Lędzinach.
          Kategoria wiekowa 3,4 latki: 2. miejsce Margaret K. z grupy II
          Kategoria 5,6 latki: 3. miejsce Maja B. z grupy VII

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• 06.12.2021
        • Gratulacje dla Milenki z grupy VII za zdobycie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój pierwszy atlas drzew". Życzymy dalszych sukcesów.