• Rodzinne Bajanie - Magiczna Moc Bajek

• 27.09.2022
        • Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Jest na to sposób – czytajmy dzieciom!
          Potrzeba kontaktu z książką nie powstaje u dziecka spontanicznie, dlatego musi ją wzbudzić nauczyciel lub rodzic w procesie wychowania.
          Od dawna wiadomo, że najpiękniej czyta mama i tata, zachęcamy zatem Rodziców aby głośno czytali swoim pociechom ciekawe, mądre i zabawne książki.

• Dzień Przedszkolaka i Dzień Ziemniaka

• 27.09.2022
        • „Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka ..."

Tego roku Dzień Przedszkolaka połączyliśmy z Dniem Ziemniaka, aby było jeszcze weselej.
          Rozpoczęcie tego dnia zaczęło się od powitania przez panią dyrektor i gościa specjalnego ,,pluszowego misia", następnie dzieci z wszystkich grup zaśpiewały piosenkę ,,Dzień Przedszkolaka".
          W tym wyjątkowym dniu czekało na dzieci wiele atrakcji!
          Radość, śmiech i dobry humor świadczyły o wspaniałej zabawie. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

• Małe ślady wielkich osiągnięć

• 01.09.2022
        • Jak ubierać dziecko do przedszkola? - odpowiedż na to pytanie i inne niezbędne wskazówki dla rodziców znajdują się w zakładce "Kącik Rodzica/Adaptacja". Zapraszamy!

• Witamy w przedszkolu!

• 01.09.2022
        • Serdecznie witamy Przedszkolaków oraz ich Rodziców po wakacyjnej przerwie!

Wakacje dobiegły końca, rozpoczynamy nowy rok przedszkolny. Dla wielu przedszkolaków dzień 1 września to radosny powrót do swoich kolegów i wychowawczyń. Jednak dla części dzieci jest to pierwsze spotkanie z nowym otoczeniem. Początki bywają trudne, ale z czasem wszystko wchodzi na właściwe tory – emocje się wyciszają, rozstania z rodzicami już tak nie bolą, a wychowawczynie robią wszystko, aby czas spędzony w przedszkolu był czasem wspaniałej zabawy i owocnej nauki.

Drogie Dzieci!
          W nowym roku przedszkolnym życzymy Wam dużo radości, beztroskiej zabawy oraz samych wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu.
          Niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą