• Kółko taneczne Tupiące Nóżki

•

W ramach kółek zainteresowań prowadzone są od października 2022r. bezpłatne  zajęcia taneczne.
        Zajęcia odbywaja się 1raz w tygodniu pół godziny.
        Uczestnikami są dziewczynki 6 letnie z grupy "Zajączki",które mają dobre poczucie rytmu, predyspozycje taneczne.
        Dobór treści programowych jest dostosowany do potrzeb i zainteresowań dzieci.
        Nowe treści i zadania będą wprowadzane stopniowo w myśl zasady stopniowania trudności.

Cele ogólne:
        1. Stymulowanie i wspomaganie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, wyzwalanie aktywności ruchowej poprzez tańce  i zabawy przy muzyce oparte na naturalnej potrzebie ruchu.
        2. Rozwijanie zainteresowań i zdolności dzieci do śpiewu, muzyki i tańca
        3. Oswajanie dzieci z ruchem scenicznym
        4. Przygotowanie dzieci do występów, uroczystości przedszkolnych i środowiskowych.

Prowadzące: Beata Rother , Klaudia Żołna